Të premten 9 qershor 2017 nxënësit dhe mësuesit thanë lamtumirën e fundit për këtë vit shkollor dhe lanë takimin e radhës në shtator për vitin e ri shkollor. Nxënësit e klasës se VII na përshëndetën me një teatër të bukur hijesh, ndërsa klasat e tjera na paraqitën një projekt domethënës në formë reportazhi për të drejtat e fëmijëve. Në fund patëm mundësinë të shikonim një prezantim me foto kushtuar nxënësve të klasës së IX.

U urojmë të gjithëve pushime të mira dhe kreative!
 

 

 

You may also like...

Add Comment RegisterΣχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>