Të enjten 26 maj zhvilluam një ekskursion në Këlcyrë me fëmijët e klasave të 5-ta dhe të 6-ta.Vizituam manastirin e Shën Nikollës në grykën e Këlcyrës buzë lumit të Vjosës dhe u magjepsëm nga ujëvarat e mrekullueshme. Ekskursioni u mbyll si gjithmonë me shumë lojë dhe këngë!

You may also like...

Add Comment RegisterΣχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>