Ne daten 24 mars u zhvillua në shkollën tonë një festë me rastin e festës së 25 marsit (Ungjillëzimi i Hyjlindëses). Ditën tjetër një përfaqësi e shkollës sonë mori pjesë ne meshën hyjnore në Dervican dhe gjithashtu në paradën e shkollave të zonës që u organizua aty.

You may also like...

Add Comment RegisterΣχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>