Për festën e Shën Dhimitrit u kishëruam ne Katedralen «Ngjallja e Krishtit». Pas meshës kishim gëzimin që të uronim dhe Hirësi Dhimitrin nëpërmjet korit të shkollës që i këndoi atij. Për shumë vjet o Kryezot!

 

 

You may also like...

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>