Nxënësit e klasës së VIII na prezantuan në lëndën e Gjeografisë disa vende interesante, duke e shndërruar klasën në një Agjensi turistike. Përgëzime për kreativitetin dhe punën e tyre!

 

 

 

 

You may also like...

Add Comment RegisterΣχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>