Të martën, të mërkurën dhe të enjten 16-18 maj në shkollën tonë, që funksionon si Qendër Testimi për çertifikimin e njohjes së gjuhës greke, u zhvilluan provimet Ellinomatheia për të gjitha nivelet. Vlenë për tu theksuar numri i madh i pjesëmarrësve këtë vit, ku ndër të tjerë për herë të parë konkurruan sivjet edhe nxënës të shkollës sonë. U urojmë të gjithë konkurrentëve suksese në këto provime!

You may also like...

Add Comment RegisterΣχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>