Më 23 maj 2016 shkolla jonë funksionoi si qendër për zhvillimin e provimeve kombëtare për arsimin fillor. Bashkë me nxënësit e shkollës sonë konkurruan dhe nxënësit e shkollës «Xhuzepe Grass».

You may also like...

Add Comment RegisterΣχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>