Te enjten 2 shkurt 2017, ne kuadrin e takimeve informuese qe organizon shkolla me prinderit per ecurine dhe progresin e nxenesve, u zhvillua dhe nje feste e vogel kushtuar figures se nenes. Festa u pergatit me shume dashuri nga nxenesit e klase se VI dhe perfshinte dhe kenge te interpretuara nha kori i shkolles.Ne fund u shfaq dhe nje video gjithperfshirese me aktivitet qe ka organizuar shkolla deri tani per kete vit shkollor.

 

You may also like...

Add Comment RegisterΣχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>