Të enjten 27 dhe te premten 28 maj, në kuadër të përpjekjeve të vazhdueshme për trajnimin e mësuesve të shkollës sonë, prof. Dr. Joanis Papadhopulos(Profesor i Asociuar ne Departamentin e Pedagogjisë të Universitetit të Selanikut)prezantoi propozime të ndryshme në lidhje me didaktikën e Matematikës.
Νë fund, vizituam dhe Mitropolitin e Gjirokastrës z. Dhimitër për të shkëmbyer urime me rastin e festës së Pashkëve.

 

You may also like...

Add Comment RegisterΣχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>